Sıkça Sorulanlar

LÜTFEN DESTEK HATLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇMEDEN ÖNCE OKUYUNUZ


Nasıl kitap mührü sipariş verebilirim  ?

Sitemizde beğendiğiniz damga modelini alışveriş sepetine ekledikten sonra alışverişi tamamla butonuna basarak adımları takip edin.

Gelen açıklama bölümünde damgada olacak yazıları belirtebilirsiniz.

Siparişinizi başarıyla kaydettikten sonra ödeme yapmanız gerekecektir.Ödeme sonrası sipariş işleme alınır ve hazırlanma süreci başlar.

Damgadaki yazılar değişiyor mu  ?

Evet , kitap damgası isminize özel olarak hazırlanmaktadır.

Teslimat süresi nedir ?

Standart mühür modelleri ödeme onaylandıktan sonra ortalama  2 iş gününde kargoya verilir.Özel çizim mühürler ortalama 5-8 iş günü içinde kargo yapılır.Yoğunluk durumuna göre daha erken çıkabilir.

Kargo yapıldıktan sonra size ulaşma süresi veya size en yakın kargo şubesini öğrenmek için ARAS KARGO web sitesinden bilgi alabilirsiniz.(Anasayfada manşet resminin hemen altındaki bölüm)

Baskı öncesi onay için mail gönderiyor musunuz ?

Standart damga modellerde sadece yazılar değiştiği için istediğiniz yazı aynen uygulanıp direk kargoya verilir.Özel çizim,fotoğraflı veya sülüs hat olan çalışmalar için baskı öncesi onay alınmaktadır.

Paket içeriğinde neler var ?

Şık kitap damgası kutusu içerisinde mürekkepli stampa ve ahşap saplı mühür bulunuyor.


Nostaljik hediye paketi nedir ?

Dilerseniz seçtiğiniz damgayı ayrıca hediye paketi yaptırabilirsiniz.


Mürekkep bitince ne oluyor ?

Mürekkep bittiği zaman kırtasiyeden 3-4 liraya temin edebilirsiniz."Stampa mürekkebi"

Yurtdışına gönderi yapıyor musunuz ?

Kargo imkanı olan her bölgeye express gönderi yapıyoruz.Almanya,hollanda,rusya,yunanistan,ingiltere,arabistan.. ve daha fazlası

Kitap Mührünü kimler kullanır,amaç nedir ?

-Genelde Kitap kurtlarının ilgisini çeken bir üründür.Kitapların giriş sayfasına ad yazmak veya imza atmak yerine bu mühür tercih ediliyor.-Ayrıca çocuklarını veya öğrencilerini kitaba teşvik etmek isteyen veliler,öğretmenler hediye maksadıyla sipariş veriyor.-Düğün, nişan gibi özel gün davetiyelerinde kullanılmak üzere yapılıyor.-Farklı, orjinal üstelikle kişiye özel hediye arayanlar için ideal bir ürün.

Standart damga nedir ?

Sayfamızdaki "modeller" bölümünde yer alan damgalar standart olarak isimlendirildi.Bunların üzerindeki yazı isteğinize göre değiştiriliyor.Ödeme onayından sonra hazırlanıp size gönderiliyor.Fiyatı kargo hariç 45tl.

İstediğimiz şekilde mühür tasarımı yapılıyor mu ?

Sayfamızda olmayan ,farklı,özel çizim gerektiren damgalar isteyebilirsiniz.Bunlar "özel tasarım" olarak isimlendirildi. Özel çizimlerin fiyatı 60tl.

Fiyatlara kargo dahil mi ?

Hayır değil.Türkiye geneli kargo 5tl.100tl üzeri kargo bedava.

Yurtdışı kargo fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ödeme seçenekleri neler ?

1-Kredi kartı ;

2-Banka havalesi - Eft.PTT 

3-Bankamatikten direkt hesabımıza yatırabilirsiniz. 


"Kitap Damgası" Tescilli bir markadır..
Modellerimizin,ürünlerimizin,fotoğraflarımızın,web sitemizdeki içeriklerin kopyalanması veya herhangi bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır.